Local Guadeloupe Time:


GUADELOUPEKaribský ostrov nacházející se v tropickém pásu vhodný pro celoroční dovolenou s průměrnou teplotou 28 °C.
Guadeloupe je ekonomicky vyspělý francouzský ostrov, součástí Evropské Únie s turistickými předpoklady, pro návštěvníky bez zdravotních a bezpečnostních rizik.

Velmi oblíbené jsou vodní sporty, jako je Surfing, Skimboarding, Kiteboarding, Windsurfing, Yachting, vodní skůtry, potápění, šnorchlování i sportovní rybolov. Na ostrově Guadeloupe se též nachází golfová hřiště a také místo, kde si můžete zajezdit na koních. Surfing patří na Guadeloupe k nejpopulárnějším sportům, kterému se můžete věnovat po celý rok.

Letecké spojení : Evropa - Guadeloupe, Pointe-a-Pitre(PTP), doba letu 8 hodin
Z Evropy možné letecké spoje : Praha-Paříž-PTP, Vídeň-Paříž-PTP, Bratislava-Paříž-PTP

Letecké společnosti : XL Airways France, Corsair Fly, Air Caraibes, Air FranceTipy na zakoupení letenek:

  • Vždy je výhodnější-levnější zakoupit letenky samostatně na jednotlivé lety.
  • Samostatně zakoupit letenku: Praha/Vídeň/Bratislava - Paříž Charle de Gaule nebo přímo Paříž Orly.
  • Výhodou XL Airways France je, že let je přímo z Pařížského letiště Charle de Gaule.
  • S Air France bývá let z Prahy i z Vídně na Pařížské letiště Orly za stejnou cenu jako na Pařížské letiště Charle de Gaule - nemusíte se tak přesouvat z jednoho letiště na druhé.
  • ČSA (Praha - Paříž CDG): www.czechairlines.com . Nízkonákladové letecké společnosti (Praha - Paříž CDG): www.easyjet.com     www.smartwings.com
  • Samostatně zakoupit letenku: Paříž Orly - PTP (pokud letíte do Paříže na Charle de Gaule, musíte počítat s rezervou na přesun v Paříži mezi letištěm Charle de Gaule a Orly, je možnost využít letištního autobusu mezi těmito letišti - může trvat až 1,5 hod)

    Objevte Guadeloupe, nádherný ostrov v Karibiku pro odpočinek na plážích s perfektními podmínkami jak pro surfing, tak i pro ostatní vodní sporty.


STE - ANNE

Sainte-Anne je kouzelné městečko na pobřeží Atlantiku s bílými písečnými plážemi, s kokosovými palmami, pouhých 30 km od letiště.

Spoty v Ste-Anne vzdálené desítky metrů od pláží tvoří dokonalé podmínky pro surfování ve vlnách vhodné pro začátečníky i pokročilé surfery.

Malebné městečko s kompletním zázemím pro celou rodinu : Banky, Pošta, Restaurace, Noční kluby, Supermarkety, Boutique, Tržnice, Půjčovny aut, Půjčovny sportovního materiálu, Poliklinika.


PROUDLY SUPPORTED BY